Informasi Terkini

YUM telah mengadakan Majlis Anugerah Pusat Cemerlang dan Anugerah Ketua Pusat Cemerlang Cawangan Kota Marudu pada 11 Disember 2019 bertempat di Dewan GL Hotel, Kota Marudu.  Majlis tersebut telah dirasmikan oleh En. Sibil Uli, Pengurus Operasi Wilayah Utara yang turut dihadiri oleh En. Zakirun Kulim, Pengurus Cawangan Kota Marudu dan Cik Daisy Livinu, Pegawai Pembangunan (Program Khas).

Dalam majlis itu juga, Cik Daisy Livinu telah membuat sesi perkongsian dengan menyampaikan ceramah yang bertajuk "Pembangunan Interpersonal: Cabaran dan Penyelesaian".  Ceramah tersebut memberi pendedahan terhadap peningkatan kemampuan menjadi pemimpin dan kerjasama dalam kumpulan.  Selain daripada itu memberi kesedaran dan rasa tanggungjawab untuk memperbaiki diri terhadap ahli-ahli kumpulan serta mempunyai keyakinan pada diri sehingga dapat membangun hubungan yang baik dengan orang lain.

Penerima Anugerah adalah seperti berikut:

ANUGERAH PUSAT CEMERLANG (APC)

1.  Pusat Rangalau                 -        Pusat dikendalikan oleh PP Assyamohiddin Bin Damit

ANUGERAH KETUA PUSAT CEMERLANG (AKPC)

1.  Pn. Jukia Binti Sadinal                   -           Pusat Rangalau

2.  Pn. Evestifika Wong                       -           Pusat Popok

3.  Pn. Jaita binti Matawai                   -           Pusat Talantang Baru

4.  Pn. Noridah Binti Majimal               -           Pusat Parong

5.  Pn. Roslina Binti Ajim                     -           Pusat Minurod

ANUGERAH AHLI USAHAWAN CEMERLANG

1.  Pn. Juriah Binti Kambang               -           Pusat Popok

2.  Pn. Lodiah Binti Godori                   -           Pusat Kokobuan 2

3.  Pn. Sainah Binti Jalil                       -           Pusat Seri Mawar

4.  Pn. Ronnie Binti Labas                   -           Pusat Minurod

5.  Pn. Yosnah Binti Masikol                -           Pusat Minurod

ANUGERAH AHLI SETIA

1.  Pn. Midong Binti Mazil                    -           Pusat Kampar

2.  Pn. Christina Binti Saidi                  -           Pusat Minansad

3.  Pn. Seimah Binti Kubil                    -           Pusat Kampar

4.  Pn. Juriah Binti Bunahai                 -           Pusat Kampar

5.  Pn. Siti Rufinah Binti Arpah            -           Pusat Korongkom